ASLAN UYANIŞI DOLUNAY

Astrolog Neslihan Şirin

25 Ocak saat 20:53’te Aslan burcunun 5 derecesinde bir dolunay meydana gelecek. Aslan burcu otoriteyle, siyaset, ünlüler, sporcular ve sahne sanatçılarıyla, çocuklarla, hamilelikle ilişkilidir. Kendimizi nasıl ifade ettiğimiz, özgüvenimiz, demek olan Aslan burcu, şan, şöhret, ün, ve risk alanıdır, kumar, sanal paralar, borsa gibi konulara dikkat etmeliyiz.

Un derecesi haritanın 11. Evinde. Ayrıca dolunay kombinasyonundaki Güneş de haritanın 5. evinde. Bu da sanat, sahne dünyası, bizim için de sahnede olmak, göz önünde olmak ve çocuklarımız konuları ile ilgili belirgin olaylar yaşayabiliriz anlamına geliyor. 11. ev de tabii ki insan gruplarına, arkadaş ortamlarına, proje gruplarına, kalabalıklara ve sosyal medya internete işaret ediyor.

Un derecesine Plüton’dan kavuşum, Jüpiter’den kare açı mevcut. Kare açılar zorludur, Jüpiter karesi olayları büyüten etkidedir. Bizi fazla özgüvenli ve iyimser yapar. Dikkatli olmalıyız. Aslan burcunun da ayrıca karanlık taraflarından birisi olduğu için bu konulara dikkat etmekle birlikte, yine Plüton Kova etkileri mevcut, kavuşumun etkileri de Jüpiter ile bir kat daha büyüyebilir. Plüton kavuşumu da bu dönemde bazı konularla ilgili krizler, kırılmalar yaşayacağımız anlamına gelebilir. Plüton da yeni Kova burcuna girdiği için bu kırılma konuları 11. Ev’in de etkisiyle insan grupları, gelecek hedefleri, genel olarak insanlar ve gruplarla alakalı olabilir.

Ayrıca, an haritasının yükselen burcu Başak. Devlet, askeriye, iş dünyası, sağlık ile ilgili konuların da bu dönemin önemli konuları arasına gireceği anlamına geliyor. Her enerjiyi kendi enerjimizi kontrol edebilirsek, iyi yönde kullanabiliriz. İyilik ve sevgi de kalmalıyız.

Burçlara bakalım:

Sevgili Koç Burcu, sen hamilelik, çocuklar, risk alanın ise, kumar, borsa, Bitcoin gibi konulara dikkat etmelisin.

Sevgili Boğa Burcu, aile, aileyle ilgili konular, beslenme, aile büyükleriyle ilgilenebilirsin bu dönemde.

Sevgili İkizler Burcu, sen de kardeşler, kısa yollar, kısa vadeli planlar, çocukların eğitimleri ile ilgilenebilirsin dolunay döneminde.

Sevgili Yengeç Burcu, mal, mülk, para, alım satım, yani beslenme, iştah, sağlıklı beslenme konuları arasında.

Sevgili Aslan Burcu, sen de dolunay çocuğusun, ön plana çıkabilir, karakterin dahil dış görünüşünle ilgili büyük değişiklikler yaşayabilirsin, hayatında yeni başlangıçlara benzer bir zaman dilimi.

Sevgili Başak Burcu, bilinçaltı temizlikleri yapabilirsin, sanat çalışmaları konularını arasına alabilirsin.

Sevgili Terazi Burcu, sosyal medyayla daha fazla ilgilenebilirsin, kalabalıklar, gruplar arasında olabilirsin.

Sevgili Akrep Burcu, kariyerle ilgili planların tamamlanmış yaşayabilirsin, sosyal statüde artış var.

Sevgili Yay Burcu, yurtdışıyla ilgili olayların içinde kendini bulabilirsin, bir tamamlanış yaşayabilirsin, uzak yolculuklar, uzak vadeli planlar var.

Sevgili Oğlak Burcu, miras, nafaka, toplu paralarla ilgili konuların olabilir, dedektif gibi merakla olayları çözebilirsin.

Sevgili Kova Burcu, ev ya da evlilikle ilgili konular gündeminde olacak, anlaşma, sözleşmeler yapabilirsiniz, fakat bunları çok dikkatli düşünmelisin.

Sevgili Balık Burcu, tamirat, tadilat, taşınma, atama, tayin gibi günlük bütün angarya işlerle uğraşabilirsin, dolunay zamanı hayatına düzenleyebilirsin.

Yorum yapın