YILIN İLK AY TUTULMASI GÜNCELLEME GELİYOR

Astrolog Neslihan ŞİRİN

2024 yılının ilk ay tutulmasını yaşayacağız. Terazi Burcu’nun 05 derecesinde, saat 7:45’te başlayıp 12:34’te bitecek olan ay tutulması, birçok enerji barındırıyor. Solucan ay dediğimiz ve yarım ay tutulması yaşayacağız, yani güneş ışınları tutulma esnasında dünyaya ulaşmış olacak. Türkiye’den görülemeyecek olan tutulma, adalet, hukuk, evlilikler, boşanmalar, siyaset, sanat, sanatçılar, avukatlar, hakimler, halkla ilişkiler, modacılar gibi meslek gruplarını yakından ilgilendiriyor.

Yükselen ikizler olan ay tutulmasında, haberleşme, sosyal ağlar, sosyal medya, mesajlar ve haberler yoğun şekilde akacak. Duygusal, fiziksel ve bedensel dengemizi kurmak için güzel bir fırsat diye düşünüyorum. İlişkilerimizi tekrar gözden geçirmemiz, bizi üzen müzmin kalıplaşmış ilişkileri bitirmemiz için bir fırsat diye bakıyorum. Yenilik her zaman güzeldir düsturuyla yola çıkmalıyız. Ay tutulmaları ve güneş tutulmaları altışar aylık etkilerdir, yani bu anlattıklarım ve yazdıklarım üzerimizde etkili olacak.

Şimdi burçlara bir göz atalım:

Sevgili Koç burcu, ilişkilerle ilgili evlilikle ilgili konuların olabilir. Yapacağın anlaşma ve sözleşmelere dikkat et, ruhsal, bedensel, duygusal dengeni kuracaksın.

Sevgili Boğa burcu, genel hayat düzenleme, angarya işler, taşınma, badana, boya, tamirat işleri olabilir. İş ve çalışma hayatında arkadaşlarınla çeşitli olaylar yaşayabilirsin.

Sevgili İkizler burcu, sen tutulmanın yükselen burcusun. Ne iş yapıyorsan ilerleme, şans, şöhret olabilir. Risk alma, o çocuklarla hamilelikle ilgili konuların olabilir.

Sevgili Yengeç burcu, ev, aile, yuva, gelenekler, görenekler, anne, baba, kardeşler ve kökler senin konuların arasında. Mide ve beslenmeyle ilgili olaylara dikkat et.

Sevgili Aslan burcu, iletişim, haberleşme, ebeveyn, senin çocuklarınla ilgili olaylar, kardeşlerle ilgili konular senin gündeminde olacak. Yoğun bir sosyal medya haberleşmesi olabilir.

Sevgili Başak burcu; mal, mülk, alım ya da satım, kazancında bir artış olabilir. Ek iş yapabilirsin, güven senin için çok önemli, güven sorununu çözmek gerekli.

Sevgili Terazi burcu, sen ay tutulmasının çocuğusun ve hayatında büyük bir değişiklik, yenilik, taşınma, evlilik ya da boşanmalar olabilir. İş hayatında da bir değişiklik olabilir, tutulma senin burcunda olduğu için kadersel bir yenilenme geliyor.

Sevgili Akrep burcu, bilinçaltı temizliği yapabilirsin. Güzel bir kitap yazabilir, bir müzik besteleyebilirsin. Gizli düşmanlarına dikkat et, rüyalarına, hayallerine dikkat et, sana evrenden mesajlar gelecek.

Sevgili Yay burcu; kalabalıklar, partiler, dernekler, gruplar senin konuların arasında olacak. Siyaset daha hümanist bir yapıya bürüneceksin, insanlık yararına olaylara katkın olacak. Sosyal medya ve haberleşme fazlasıyla var.

Sevgili Oğlak burcu, kariyer hayatında iyileşme söz konusu fakat dikkat et. Kariyerle ilgili dersler alabilirsin. Dürüstlükten ayrılmamak gerekiyor, sosyal statü ve kariyerin konuların arasında.

Sevgili Kova burcu; yurtdışı, arkadaşlıklar, tanışmalar, uzun yollar, uzun vadeli planlar konuların arasında. Dinler, diller ve yaşamla ilgili araştırmalar yapabilirsin. Bol bol gezebilirsin, yabancı dil öğrenebilirsin.

Sevgili Balık burcu; toplu paralar, nafaka, miras gibi konuların olabilir. Çok meraklı olabilirsin, ajanlık, dedektiflik gibi gizli düşmanlara dikkat et. Aşkta çok fazla tutku yapmamanı tavsiye ediyorum.

Yorum yapın