Kova Burcu Haftalık Yorumlar

22 Ocak – 19 Şubat

2 Ekim & 8 Ekim Kova Burcu Haftalık Yorumu

Sevgili kova burcu, bu hafta paranın satın alamayacağı tek şeyin zaman olduğunu öğreneceksin. İşine, ailene, aşkına veya kendine vakit ayırmalısın. Tüm yaraların ilacı zamandır, bunu unutma. Aynı zamanda kariyerine de önem vermelisin. İyi niyet gösterileri ile işinde güvenle ilerleyebilirsin. Her yerden olumlu mesajlar da geliyor. Bu ay hareketlenmeye başlamış. Astrolog Neslihan Şirin

25 Eylül & 1 Ekim Kova Burcu Haftalık Yorumu

Sevgili kova burcu, hazırsın. Hayallerini gerçekleştirmek için planlar yapabilirsin. Hayat büyülüdür. Birbirine rakip görevlerde, can sıkıcı detaylarda boğulma.Aşık olmak, eski bir aşkın canlanması, ruhsal büyüme, yeni bir yuva bunlar konuların arasında. Kemerlerini bağla ve yapılacak olanları lütfen yap. Sevgide kal. Yaşamın anlamını ara ve profesyonellikle yoluna devam et. Astrolog Neslihan Şirin

18 Eylül & 24 Eylül Kova Burcu Haftalık Yorumu

Sevgili kova burcu, yaşam muhteşem. İlham verici bir zafer kazanıyorsun. Başarılacak çok şey var. Güvenilir, anlayışlı, sadık ve eğlenceli oluyorsun. Biri tarafından kollanıyorsun. Güven duymak emniyetli. Bir kerede çok şeyi başarabilirsin. Yaratıcı tutkularını takip et. Dengeyi bulmak önemli. Aynı anda birden fazla işte veya projede çalışabilirsin. Astrolog Neslihan Şirin

10 Eylül & 17 Eylül Kova Burcu Haftalık Yorumu

Sevgili kova burcu, güçlü psişik iç görülerin olacak. Kıymetli bilgilere kavuşuyorsun. İçsel gözlem ve meditasyondan sağlanacak barış var. Bir karar alma zamanı. İsteğin konusunda net ol. Harekete geç! Arınma ihtiyacın var. Kararlı ve iradeli ol. Kariyerde ilerleme, başarının başkası tarafından onaylanması var. Heyecan verici mücadele iyi gidecek. Astrolog Neslihan Şirin

4 Eylül & 10 Eylül Kova Burcu Haftalık Yorumu

Sevgili kova burcu, istikrar ve verimlilik var. Bir durumun sorumluluğunu üstlenebilirsin. Hırsla planlar yap. Ciddi romantik ilişkiler, ayaklarının yerden kesilmesi, kalbini çarpıtan durumlar veya konular olacak. Şu anda bilgelikle objektiflik önemli. Dürüstlüğünü koru. Astrolog Neslihan Şirin

28 Ağustos & 3 Eylül Kova Burcu Haftalık Yorumu

Sevgili kova burcu, bir hayal gerçekleşir. Kendine inan, zorlu bir durum sona erdi. İnandığın için ayağa kalk. Kendine güven, gücüne sahip çık. Güven duymak önemli. Bir kerede çok şeyi başarma kabiliyetin var. Sevdiğin şeyleri yap, daha iyi bir yol haritası çizebilirsin. Tutkularını takip et. Astrolog Neslihan Şirin

21 Ağustos & 27 Ağustos Kova Burcu Haftalık Yorumu

Sevgili kova burcu, kontrolsüz enerjiler var. Senden çıkıp tekrar sana gelen kontrolsüz enerjilerden bazıları ; kıskançlık, dedikodu, hırs, gerginlik, kavga. Hep sevgide kalarak bu duyguları yönetebilirsin. Bir an bile gücünü kaybetme. Negatif enerjilerin sana zarar vermesine engel ol. Olumsuz düşüncelerden kendini arındır. Bağışlayıcı, özgüvenli iyilikten aldığın güçle kurtuluşa eriyor, ruhen ve zihnen özgürleşiyorsun. Astrolog Neslihan Şirin

14 Ağustos & 20 Ağustos Kova Burcu Haftalık Yorumu

Sevgili kova burcu, denge ve ılımlı olma zamanı. İşbirliği ve sadakat… Mükemmel zamanlamayı bekle. Para konusunda endişeler var, başkalarından yardım kabul et. Finansal konularda iyi haberler var. Zorlu bir şey yapma isteğin var. Bir çalışma alanı, iyi yapılmış bir iş var. Neşe, mutluluk ve minnet, aydınlanmaya giden yol açılıyor. Şansları gör. Astrolog Neslihan Şirin

7 Ağustos & 13 Ağustos Kova Burcu Haftalık Yorumu

Sevgili kova burcu, işlerin umduğun gibi sonuçlanmıyor. Bir durumdaki olumlu yönleri gördün. Geçmişte yapılan hataların unutulmaması var. Güvenilir, şevkatli, saygı duyulan, kültürlü bir insansın. Kalbini ve zihnini etrafındakilere aç. Geçmişe takılma çünkü önünde çok yeni güzel fırsatlar var. Güvenilir gönülden bir tavsiye alacaksın. Yardım işleri yapabilirsin. Aşkta veya bulunduğun ortamda soğukluk görürsen o ortamı terk et. Para ve bolluk geliyor. Astrolog Neslihan Şirin

31 Temmuz & 6 Ağustos Kova Burcu Haftalık Yorumu

Sevgili Kova burcu, hayatın küçük zevklerini tadını çıkarabilir ve yalnız başına zaman geçirebilirsin. Başarılı ve özgür bir mesleğin var, düşünceli, yaratıcı, sıcakkanlı ve duyarlı olmalısın. Etrafındakilere zaman ayır ve duyarlı bir yaklaşım sergile. Zorluklarla kibarca ve anlayışlı bir şekilde başa çık. Aşık olabilir ya da evlilik teklifi alabilirsin, duygularını dengede tutma ihtiyacın var. Sosyal etkinliklere katılabilirsin.

17 Temmuz & 23 Temmuz Kova Burcu Haftalık Yorumu

Sevgili Kova burcu, kendine inan, kalbini dinle. Seni eğlendiriyorsa onu yap, mutlu bir son tamamlanma. Spiritüel gelişim ve içgörü için geçmişi serbest bırak, zenginleştirici bir yarın yolda. Kendini Tanrı’ya bırak, müthiş bir iş çıkartıyorsun. Yeni bir projeye geçme zamanı, ödüller, burslar, terfiler var.Bir sonraki adımı atma zamanı. Umulduğu gibi planların gerçek oluyor.

10 Temmuz & 16 Temmuz Kova Burcu Haftalık Yorumu

Sevgili Kova burcu, diğer olasılıkları araştırıp en iyisini bul. Kendi duygularının farkına var. Kararlı olmaya devam et. Her olasılık için hazırlıklı ol. Çevre senin yardımını bekliyor. Kendine ve sevdiklerine özenle bak. Pratik ve akıllıca ol ve öğütleri dinle.

3 Temmuz & 9 Temmuz Kova Burcu Haftalık Yorumu

Sevgili Kova burcu, kontrolsüz enerjiler var. Senden çıkan enerji sana gelip kıskançlık, dedikodu, hırs, gerginlik, kavga gibi olumsuzluklar şeklinde geri dönüş yapabilir. Kontrolsüz enerjilerden bazılarını hep sevgiyle kalarak yönetebilirsin. Bir an bile gücünü kaybetme, negatif enerjilerin sana zarar vermesine engel ol. Olumsuz düşüncelerden kendini arındır, bağışlayıcı, özgüvenli ol. İyilikten aldığın güçle kurtuluş var, ruhen ve zihnen özgürleşiyorsun.

26 Haziran & 2 Temmuz Kova Burcu Haftalık Yorumu

Sevgili Kova burcu, ihtiyacın olan bolluk zenginlik sana geliyor. Bunun nasıl olacağından evren sorumlu, sen iste ve süprizlere hazır ol.

19 Haziran & 25 Haziran Kova Burcu Haftalık Yorumu

Sevgili Kova burcu, dengeyi bulmak için kendine objektif bir şekilde bakmalısın. Yeni bakış açılarıyla acıları, kararsızlığı hayatını bloke edip yavaşlatıyor. Hayatının her alanında sağlıklı ve huzurlusun. Dengeli ve sağduyulu oluyorsun. Gerginlikler, ruhunu, zihnini ve bedenini gevşetiyor. Yanlış ve negatif düşünceleri zihninden çıkararak, seni huzur ve sevgiyi kabul etmeye yönlendiriyor.

12 Haziran & 18 Haziran Kova Burcu Haftalık Yorumu

Sevgili Kova burcu, soğukluk, kıskançlık ve belirsizlikten dolayı huzursuzluk ve korku duyuyorsun. Ayın hareketleri zihnini, ruhunu ve bedenini etkiliyor. Şu anda Yay burcu dolunayı gerçekleşti ve ateş elementi olduğun için bundan etkilenebilirsin. İçindeki kuşku gerçeği ortaya çıkarıyor, aldatan kendini aldatır. Her geçen gün gerçek sevginin farkına varacaksın. Dua ve meditasyon yapmanı öneririm bugün.

5 Haziran & 11 Haziran Kova Burcu Haftalık Yorumu

Sevgili Kova burcu, adil ve uygun kararlar ver, doğru bildiğini yap. İnançlarını sağlamlaştır, yakın ilişkiler kurabilirsin. Kararlarını dikkatlice tart, sağlığın iyi olsun. Sessizce meditasyon yaparak zaman geçir, ruhsal öğretiler sana yol gösterecek. Kendini keşfet, inançta bir sıçrama var. Hayallerini takip et, beklenmedik fırsatlar sana geliyor. İş ve aşkta sıcaklık, başarı, parlama, aydınlık ve netlikle kontrollü bir enerji de sana geliyor. Bu hafta zorlu bilgiler var, gecikmelerde ve planlarda değişiklikler olursa merak etme, her şey yolunda.

29 & 4 Haziran Kova Burcu Haftalık Yorumu

Sevgili Kova burcu, özgürlük senin için her şey demektir. Zihinsel, bedensel ve ruhsal olarak kendini özgür hissetmelisin. Bağımlı hissedersen üzülebilirsin. Etrafında çapkın insanlar var, dikkatli olmalısın. Uzun süreli sana acı vermeyen ilişkileri tercih etmelisin.

22 Mayıs & 28 Mayıs Kova Burcu Haftalık Yorumu

Sevgili Kova burcu, hayatında gizemli olaylar var. Net ve açık iletişim kurmalısın ve en kısa sürede bu bilgilere ulaşmalısın. Aynı zamanda başkalarının sırlarını gizli tutmalısın. Merak ettiğin bilgiler sana geliyor ve bunları tecrübelerinle birleştirerek hayatta güvenle ilerleyebilirsin.

15 Mayıs & 21 Mayıs Kova Burcu Haftalık Yorumu

Sevgili Kova burcu, sınırsız bolluk hayallerini gerçekleştirmek için lütfen harekete geç. Olumlu bir değişiklik zamanı, en kötüsünü bekleme. Kendi kendini dolduruşa getirme, uykusuz geceler var. Önemli bir başarı öz disiplin ve irade gücü olacak. Toplumda tanınıyorsun, adil ve uygun kararlar ver. Doğru bildiğini yap, inançlarını savun. Öncelikle kendine sonra başkalarına güvenmelisin.

24 Nisan & 30 Nisan Kova Burcu Haftalık Yorumu

Sevgili kova burcu, sıkıntılı durumlar içinde kaldığında mantığını devreye sokmalısın. Yarar görmediğin durumlardan bir an önce uzaklaşmalısın. Dinlenme zamanı ya da tatile çıkma zamanı. Bir karar vermeden önce yeterince düşünmelisin. Dengeli ve ılımlı ol. İşbirliği ve sadakat ile mükemmel zamanlamayı bekleyebilirsin. Mutluluk, bolluk ve huzur var. Bir proje başarıyla tamamlanıyor. Mutlu bir aile hayatına kavuşuyorsun.

17 Nisan & 23 Nisan Kova Burcu Haftalık Yorumu

Sevgili kova burcu, olumlu veya olumsuz yeni hareketlenmeler var.  Çok yakında hayrına olacak mesajlar alacaksın. Olumsuz mesajlar olursa da kendini olumlu düşünmeye motive et. Etrafına dikkat et. Aynı zamanda kararsız kalmaman gerekiyor.  Çünkü kararsızlık hayatı durdurmana sebep olabilir. Buna dikkat et.

10 Nisan & 16 Nisan Kova Burcu Haftalık Yorumu

Sevgili kova burcu, ana kader planını değiştiremeyiz. Seçimler kaderimizi belirler. Kaderini belirlerken sevgiyi ve iyilik yolunu seçebilirsin. Merak ettiğin tüm bilgiler avuçlarına geliyor. Tecrübelerinle bunları birleştir ve hayat yoluna devam et. Bu hafta kıskandığın, takıldığın ne varsa senden uzaklaştır. Enerjini rahat tut. Senden yayılan sevgi yine sana gelir. Zihninden, ruhundan ve bedeninden takıntı ve kıskançlıkları lütfen at. Acil bir karar vermen gerekiyor. Karasızlık seni şanslarını ve para olanaklarını kaybetmene sebep olabilir.

3-9 Nisan Kova Burcu Haftalık Yorumu

Sevgili kova burcu, etrafında çapkın insanlar olabilir, korunmalısın. Uzun süre sana acı vermeyen aşk ve sevgileri kendine çek. Daim mutlu sonla karşılaşacaksın. Eğer sen çapkınlık yapıyorsan da ilahi mutluluğa ulaşmanın yolu bu değil. Karşındaki insanın yaşadıklarına merhametli bir bakış açısı kazan, sen de o insanın yerinde olabilirdin. Tüm sorunlarını çözmek niyetiyle hareket edebilirsin bu hafta.

27 Mart & 2 Nisan Kova Burcu Haftalık Yorumu

Sevgili kova burcu, hayallerini gerçekleştirmek için kabiliyetlerin ve kaynakların var. Hayat büyülüdür unutma. Gündeminde önemli bir olay var. Değişime neden olacak güçlü bir itiraf alabilirsin. Kanatlarını açmanın vakti geldi. Samimileşen bir ilişkinde affedici olacaksın. Bu sayede uzlaşmazlığın olumlu çözümü var. Önemli bir başarı için öz disiplin ve irade gücünle hareket et. Böylece adil ve uygun kararlar vereceksin. Doğru bildiğini yap ve inançlarını savun bu hafta. Sessizce meditasyon yap ve zaman geçir. Ruhsal öğretiler ile kendini keşfedebilirsin. Yakın ilişkilerin de kararlarını dikkatlice tart.

Kova Burcu Haftalık Yorumları Kovalar Bu Hafta Hangi Rüzgarlara Kapılacak?

Merhaba, sevgili okurlarımız! Kova burcu, zodyak’ın en özgün, yenilikçi ve toplumsal burçlarından biridir. Bu hafta Kova burcu için gökyüzünde hangi enerjiler hareket halinde ve bu enerjiler Kova burcunu nasıl etkileyecek? İşte Kova burcu haftalık yorumu ile yanınızdayız.

Kova’nın Haftalık Güncesi

Kova burcu bireyleri, bu hafta hangi enerjilere kapılarını açmalı, hangi rüzgarlara yelken açmalı? Kova burcu bu hafta için hangi fırsatlar kapıda bekliyor, hangi dönemeçlerde dikkatli olmalılar, gelin birlikte keşfedelim.

Kova’nın Haftalık Enerji Haritası

Kova burcunun karakteristik özellikleri arasında özgünlük, yenilikçilik ve toplumsal bilinç bulunur. Kova burcu haftalık enerji haritasında, bu hafta hangi konularda daha aktif olacağınızı, hangi konularda bir adım geri atmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Kova Burcu Haftanın Yansımaları

Bu hafta, gezegenlerin ve yıldızların hareketleri, Kova burcu için hangi konularda derinleşeceğini, hangi konularda daha yüzeyde kalacağını belirliyor. Kova burcu bu hafta neler yaşayacak başlığı altında, duygusal, fiziksel ve zihinsel enerjinizi nasıl yönlendirebileceğinizi paylaşıyoruz.

Sevgili Kova burcu okurlarımız, her hafta sizler için farklı bir perspektiften hazırladığımız Kova burcu haftalık yorumları ile hayatınızın ritmini yakalayabilir, enerjinizi en doğru şekilde yönlendirebilirsiniz. Özgün ve yenilikçi doğanızla, bu haftanın enerjilerini en iyi şekilde kullanmanızı dileriz. İyi okumalar!

Yorum yapın