URANÜSYEN YENİAY

10 Şubat Cumartesi, İstanbul saatiyle 01:58’de Kova burcunda bir yeniay gerçekleşecek. Ani değişen durumların ve beklenmedik gelişmelerin ön planda olacağı zamanlar içindeyiz. Toplumsal konulara, özgürlüğe duyarlı olmalıyız. İsyankar tavırlarla, egolu, kibirli söylemlerle yaklaşımlardan uzak durmalıyız.

Teknolojik gelişmeler, yeni icatlar ve robotlarla ilgili gündem, uzay gökyüzü ile ilgili haberler gündeme gelebilir. Sosyalleşmek, gruplar içinde ve kalabalıklar arasında aktif rol almak isteyeceğiz. Sıra dışı kararlar almaya yatkın olacağız.

Yeniaylar yeni fikirleri, girişimleri ifade eder. Bu yeniayda her şey çok hızlı değişebilir. Mümkün olduğunca dürtüsel davranmamaya dikkat edelim. Kova burcunda bir yeni ay, bizi farklı davranmaya ve hatta olduğumuzdan farklı görünmeye sevk edebilir. Hava olaylarında da ani gelişmeler yaşanabilir. Ödem toplayabiliriz. Adeleler, kemikler, beyin ve kaslarla ilgili vücudumuzun refleks vermesi olağandır; bunlar geçici olaylar olabilir. Daha hümanist, olaylara duyarlı, asilik ve anilik dürtülerimizin artacağını söyleyebilirim. Yeni ayın etkisi 15 gündür, daha sonra dolunayın etkisine gireceğiz. Seçimlerimizi güzel yapmalıyız, kararsız kalmak en kötüsüdür; o bakımdan her daim sevgi ve vicdan yolunu seçmeliyiz. Güzel bir yeni ay diliyorum.

Astrolog Neslihan Şirin

Yorum yapın