OĞLAK BURCUNDA YENİAY

11 Ocak 2024, saat 14:57’de Oğlak Burcu’nun 20. derecesinde bir yeni ay meydana geliyor. Oğlak Burcu, Zodyak’ta onuncu evin sahibi ve Satürn’ün yönetimindedir. Kurumsal yapılarla düzen ve sorumluluklarımızı yüklenmekle alakalıdır. Haritalarımızda Satürn ve Oğlak burcu neredeyse o alanların tetiklenen olduğunu söyleyebilirim.

Yeni ay, derecesinde haritanın sekizinci evine de geliyor. Yani başkalarının paraları, toplu paralar, nafaka, miras, vergi iadesi gibi konular gelen giden paralarla alakalı bir evi temsil eder. Aynı zamanda Akrebin evi olan sekizinci ev, tutkularımıza hakim olmamızı gerektirir. Cinsellik ve tutku evi bir yeni aya ev sahipliği yapıyor; bu nedenle dikkatli olmalı, aşk, kıskançlık, tutku ve heyecanımıza yenik düşmemeliyiz.

Neptün ve Uranüs ile çok uyumlu açılar var. Yeni ay yükseleni İkizler burcu, Aldebaran sabit yıldızıyla kavuşumda. Aldebaran, dört kraliyet yıldızından biri olup başarıyı, şansı ve şöhreti temsil eder. Aynı zamanda bunlara sahip olunduğunda, yalan söyleyip evrenin kurallarına karşı gelenlere cezalar getirir.

Semanın en parlak yıldızlarından biri olan Aldebaran, dört büyük melekten Mikail ile temsil edilir. Mars ile karakterize edilmiş olması, savaş gücü, baskı, dayatma ve somut zenginlik vaat eder. Yükseleni İkizler burcu olan bu tutulmada ağzımızdan çıkan her kelimeye dikkat etmeliyiz. Zihnimiz açık olacak, sosyal medya ve asparagas haberlere de dikkat etmeliyiz.

Sevgili Koç burcu, kariyer ve statü alanında yenilikler olabilir.

Sevgili Boğa burcu, yurtdışı işleri, uzak yollar ve fikirler senin konuların arasında.

İkizler burcu, miras, nafaka, toplu paralar alıp verme ve tutkular evindesin.

Sevgili Yengeç burcu, evlilik, nişan, düğün, uzun ilişkiler senin konuların arasında. Anlaşma sözleşmelere dikkat et.

Sevgili Aslan burcu, taşınma, atama, tayin, ev düzenleme ve işlerinde hızlanma olabilir.

Sevgili Başak burcu, flörtlerin artabilir, hobiler, çocukların ve hamilelikle ilgili konular ön plana çıkabilir.

Sevgili Terazi burcu, anne baba, ailen, köklerin ve ailenin sorunlarıyla ilgilenebilirsin.

Sevgili Akrep burcu, çocuklar ve ebeveynlik konuların arasında. Sosyal medya iletişimine hazırlık yapabilirsin.

Sevgili Yay burcu, mal mülk alım satım, paralar ve maaşlarla ilgili konular var.

Sevgili Oğlak burcu, sen yeni ayın çocuğusun. Toplumun seni nasıl gördüğü, etkilerin ve tepkilerin önemli. Yeni bir başlangıç ve kendini yenileme dönemindesin.

Sevgili Kova burcu, sanat ve mesleğin her dalında bir yenilenme yaşayabilirsin. Gizli düşmanlara dikkat et.

Sevgili Balık burcu, kalabalıklar, siyaset, sosyal medya, dernekler, partiler ve bir adım öne çıkma senin konuların arasında olabilir.

Herkese harika hayırlar getiren bir yeni ay diliyorum.

Astrolog Neslihan Şirin

Yorum yapın