7 Ocak 2023 Sirius Etkili Şanslı Dolunay

Devam eden Merkür ve Mars retro dahilinde yengeç 16. derecede Sirius etkili bir dolunay yaşayacağız. Konu Sirius olunca gökyüzünün en parlak yıldızı olduğu için; şanslı ve güzel enerjilerin olacağı aşikâr. Türkiye’nin birinci evinde Plüton ile kavuşumda olan bir dolunay yaşayacağız. Değişimin rüzgarları olacak. Gece 02.00’da gerçekleşecek olan dolunayda an haritasında yükselen terazi burcu oluyor. Yani haritanın lordu Venüs olacak. Dört ve beşinci evleri etkisi altına alacak olan Venüs aile, kökler, gelenekler, görenekler olan evde; çocuklar, hobiler, sanat, flört, risk alanı olan evleri etkileyecek. Haritada Lilit, dolunay an zamanına karşı ve kadınlarla ilgili olayların yanı sıra kadınlarınla ilgili yasalar ya da kadın figürlerini ön plana çıkartıyor. Retro Merkür ile güneş kavuşumu var. Tutkular, arzular, iletişim, beslenme ve toprakla ilgili konularda bu dolunayın konuları olacak. Sistem bize yılın ilk dolunayından eskiyi bırakıp yeniye doğru gitmemiz gerektiğini anlatıyor.

Satürn ile Uranüs karesi devam ederken zaten zorlu enerjilerin etkisi altında olduğunuzu hissediyorsunuz. Uranüs, kuzey ay düğüm kavuşumu var. Neptün balıkta 2025’e kadar kalacak. Yani bu yıl da Neptün balıkta seyrine devam ediyor. Dolunayda Juno, Neptün ve Jüpiter ile kavuşum yapıyor. Ayrıca altıncı ev konularını kapsıyor. Yani haritada aşıklar, flört ve eşi temsil eden Juno, altıncı evde yeni bir ev ya da yuva sahibi olacağımızı, evlilik yapanların da bu gibi işlerle uğraşacağını; yeni bir ev düzeceğini yahut taşınma atama, tayin gibi işlerin ailelerimizi etkileyeceğini anlatıyor. Ödem, şişkinlik yahut sinir sistemimizi etkileyecek olan bir dolunayda herkes lütfen sevgide ve pozitif enerjiler de kalsın derim ben.

Güneşin oğlak burcunda retro harekette bulunan Merkür ile kavuşumda olması mecburen ciddi konulara geri dönüş yapmamızı sağlayacak. Maddi ve manevi olarak finansal gücümüzü de dahil gözden geçireceğiz. Bu konularda ciddi kararlar var. Aşk ile bildiğimiz gibi aramız limoni. Benim şimdiden başım ağrıyor; ödem toplaması ve ellerin ayakların şişmesi gibi normal dolunay semptomları olabilir. Dua, ritüel ve dilekler zamanı… Tam gaz mum yakın, dilek dileyin veya pembe, beyaz yahut kırmızı kağıtlara dileklerinizi yazabilirsiniz. Bu gece yastığınızın altında dursun, yarın toprağa gömersiniz yahut yakada bilirsiniz. Ateş enerjisi çabuklaştırır bunun için bu dileklerinizi yakabilir ve külleri rüzgâra savurabilirsiniz. Herkes lütfen böyle enerjisi yüksek geceleri boş geçirmesin. Dua ve ritüeller bizi bekler. Daha doğrusu hem sizler hem de sayıların gücüne inandığım için ve mucizelerin gelmesi için 7777 bugün için elinize yazabilirsiniz. Yarın zaten bu kendi kendine silinebilir. Zenginlik ve varlık için ise yine 520 deyip bileğinize yahut görülmeyen bir tarafınıza yazabilirsiniz. Bu enerjiler hem maddi hem de manevi zenginlik ve mucizelerin size akmasını sağlar. Güzel bir olumlama da vererek yazıma son veriyorum. “Bu dolunayda mucizeler yaşıyorum. Hayatım boyunca mucizeleri kendime çekiyor ve gezegenlerin ritmik hareketlerine kolaylıkla uyum sağlıyorum. Amin, şükür; oldu oldu oldu” Herkese güzel bir dolunay enerjisi diliyorum.

Yorum yapın