İKİZLER BURCU DOLUNAYI SERT GELİYOR HERKES GARDINI ALSIN ASTROLOG: Neslihan Şirin

İkizler burcu Dolunayı 27 Kasım 2023 tarihinde İstanbul saatiyle 12:16’da, 4° İkizler burcunda gerçekleşecek. Dolunay, geçmiş ve gelecek muhasebesi yapmamızı istiyor. İkizler burcu yöneticisi Merkür, yalancıların, hırsızların ve dolandırıcıların gezegeni olarak bilinse de, bu yanlış anlaşılmasın; böyle olayların ortaya çıkması gereklidir ve herhalde bir gezegen bu görevi üstlenecekti.

Şu anda, İkizler burcunda gerçekleşen Dolunay, tamamlanmış olaylara şahit olacağımız bir döneme işaret ediyor. Yalanın, dolanın ortaya döküldüğü, gizli belgelerin ve olayların duyulacağı bir zaman dilimini yaşayabiliriz. Zaten böyle günlerden geçiyoruz, öyle değil mi? Ünlülerin, siyasetçilerin, yeraltı dünyasının iç içe geçtiği konular bizi şaşırtıyor. Özellikle büyük paralar, büyük vurgunlar ve daha da şok niteliğinde duyulacak haberlere hazırlıklı olun.

Özellikle kişisel hayatlarımızda da ağzımızdan çıkana çok dikkat etmeliyiz. Yanlış anlaşılmalara açık olabiliriz, bu nedenle mesajlar, söylemler konusunda özenli olmalıyız. Tıpkı Merkür retrosu günlerinde olduğu gibi dikkat etmemiz gereken bir 3 haftadan bahsediyorum.

Satürn ve Mars açılarıyla dolup taşan Dolunay anı, herhangi bir konuda ileriye gitmeden önce çok iyi düşünmemiz ve iyi karar vermemiz konusunda uyarıcıdır. Ay-Satürn karesi ve Ay-Mars karşıtlıkları, aklımızı başımıza almamız, bağımlılıklardan kurtulmamız, zararlı kişi ve ortamlardan uzaklaşmamız için bir neden yaratırken bizi üzebilir. Bu değişim süreci zorlu olabilir, unutmayın.

Dolunay anında Güneş-Satürn ve Mars-Satürn kareleri adeta kapışıyor. Şansına fazla güvenerek kendini salan, yalanlara sığınan, suçlular, sürekli affedilmeyi bekleyen ve sorumluluklardan kaçanlar için başa bela olma sinyalleri veriyor. Onlar artık affedilmeyi değil, ceza vaktinin geldiğini bilsinler. Çünkü evren muhakkak onlara bu işleri bırakmaları için çok daha fazla şans vermiştir.

Mars ise kibirli bir hal ile hata yapanı toz duman ederim dercesine gökyüzünden bizi izliyor. Satürn, Balık burcuna gizemleri ortaya döktüğü için keyifle sonunu baştan bildiği olay ve kişilerin ders alması için bekliyor. Asla acelesi yok. İşin özü, İkizler dolunayıyla işler o kadar rahat ilerlemeyebilir.

Eğriyi doğruyu bilen, lafını haddini bilen, sözünü tutan kazançlı çıkar. Özellikle hadsiz tutum ve davranışta olanlar bir kelimeyle rezil olabilecekleri bir dolunay enerjisi yaşayabilirler. Ay-Satürn karesi ve Ay-Mars karşıtlığı, bu sürecin hiç de kolay işlemeyeceğini gösteriyor. Özellikle yeni yeni ve yine tutuklamalar baş gösterebilir. Türkiye’nin şu anki anlık konularıyla ilgili tamamlanışlar yaşayabiliriz. Dolunay etkisi bir ay ve üç hafta arasında değişebilir, şok haberlere gerçekten hazırlıklı olun. ‘Hayatını iyi yönde değiştirmeye uğraşan, çabalayan, insana çevreye hayvana duyarlı, iyi ruhlar için ise güzel bir değişim diliyorum. Oldu oldu oldu Amin Şükür sağlıkla huzurla…’ olumlamalarını yapmalısınız.

Bu dolunayın anahtar kelimeleri:

 • Koç Burcu: Mesaj alma ve haberleşme
 • Boğa Burcu: Para, mal, mülk
 • İkizler Burcu: Büyük değişim ve planlar
 • Yengeç Burcu: Hayaller, rüyalar
 • Aslan Burcu: Topluluk, sosyal medya
 • Başak Burcu: Kariyer, statü
 • Terazi burcu: Uzak yolculuklar, yurtdışı
 • Akrep burcu: Toplu paralar, gizem, merak
 • Yay burcu: Evlilik ilişkiler, anlaşmalar
 • Oğlak burcu: Taşınma, atama, genel hayat
 • Kova Burcu: Hamilelik, çocuklar, şan, şöhret
 • Balık burcu: Aile, yuva, kökler”

Astrolog Neslihan Şirin

Yorum yapın