ŞİFA VE ŞANS ETKİLİ OĞLAK YENİAYI 23 ARALIK 2022

23 Aralık 2022 oğlak 1° yeni ay gerçekleşecek, yükseleni koç olan yeni ay, yükselen yöneticisi mars ikizlerde ve retro pozisyonda. Haritanın lordu Mars retro enerjini düşürüyor. Kendine zorla farkındalık yarat çünkü şans noktası ve Şiron kavuşumu var. Yaralar iyileşiyor ve krizleri fırsata çeviriyoruz bize şans veriyor bu yeniay.  Sıkıntıları aşmak için heyecan, aksiyon ve şifa gerekli. Kendinizle yüzleşin ve affedici olun. Yeniay, Follus Astroidiyle Kavuşumda, ani karar değişiklikleri olabilir. Bu bize dönüm noktalarını anlatır. Ruhun şifalanması gerekiyorsa, sorumluluklarınızı alabilir ve ani beklenmedik yeni yollar seçebilirsiniz. Yeni ayın 1°’de olması bunu tetikler.

“Gezegenlerin ritmik hareketlerine uyum sağlıyorum böylelikle evrenin akışına ayak uyduruyorum, maddi manevi, zihinsel, ruhsal rahatlıyorum” diyebilirsiniz.

Koç burcu, kariyerde yükselme yaşayabilirsin. Bu aşamada kalıcı güzel projelere de imza atabilirsin. Tüm bu yaşadıkların yaşam standardın yükseltiyor.

Boğa burcu, yurtdışı ile alakalı işlerde seni bekleyen başarılar var. Spiritüel anlamda gelişme gösterebilirsin. Ayrıca yoga, reiki ve mistik öğretilere de ilgi duyabilirsin.

İkizler burcu, kin ve öfke duygularından lütfen arın. Eline para geçebilir ve bu sayede ödemelerini bitirebilirsin.

Yengeç burcu, evlilik veya evle ilgili konuların olabilir gündeminde. Uzun soluklu bir ilişkiye başlayabilir, ya da işle ilgili anlaşmalar ve sözleşmeler yapabilirsin.

Aslan burcu, bu aralar taşınma, tadilat, temizlik ve boya işleri yahut da yeni bir yuva açmak için gerekli tüm işler ile uğraşabilirsin. Ayrıca devletle ilgili tüm işler ya da faturalar gibi angarya işler de seni bekler.

Başak burcu, sende ön plana çıkma; şan ve şöhret ile lider olma gibi duygulara kapılabilirsin. Bu da çok güzel bir olay senin için. Aynı zamanda da hobiler, çocuklar ve hamilelik gibi konularda konuların arasında.

Terazi burcu, aile ile ilgili kökler de ya da karmayla ilgili olaylar da farkındalık yaşayabilirsin. Ailen ön plana çıkacak bu dönemde. Yine aynı zamanda taşınma, tadilat ve tamirat ile kendine yeni bir yuva açmak için uğraşabilirsin. Bunun altyapısının hazırlayabilirsin istersen.

Akrep burcu, senin kardeşlerle ilgili olayların olabilir. İletişim ve haberleşme ile birçok şey başarabilirsin. Kısa yolculuklar ya da kısa vadeli planlar yapabilirsin bu dönemde. Sosyal medyada çok aktif olabilir ve bu sayede bu dönemde parlayan bilirsin.

Yay burcu, bu aralar mal ve mülk alım satımı ya da araç yahut arsa ve ev gibi taşınmazlarla ilgili konuların olabilir. Kendi yaptıklarınla paralarının ve maaşlarının yükselmesi ya da artmasını sağlayabilirsin. Yeni ay sende bunu tetikliyor.

Oğlak burcu, sen yeni ay çocuğu olduğun için karakter ve dış görünüş ile özellikle insanlardan aldığın tepkiler ya da onlara karşı verdiğin etkilerle birlikte güzel bir değişim içine giriyorsun. Aynı zamanda yıldız gibi parlıyorsun. Oğlak burcunun ilk derecesinde yani birinci derecede bir yeni ay olduğu için de; yeni planlara, yeni ümitlere ve hedeflere doğru koşuyorsun.

Kova burcu, on ikinci evde geçiriyorsun yeni ayı. Aynı zamanda bilinçaltı temizliği yapabilir ve spiritüel anlamda yükselişe geçebilirsin. Hastaneler ve kapalı alanlar bu evin konuları arasında olduğu için lütfen kendi kendini bir yerlere kapatma. Tam tersi bol bol gezme ve tozmalar senin için elzem diyebilirim. Aynı zamanda etkileyici rüyalar da görebilirsin.

Balık burcu, sende on birinci evde geçiriyorsun yeni ayı; yani kovanın evinde. Sosyal medya, kalabalıklar, adalet sistemi, meclis ve siyaset demek olan bir evdir bu ev. Sende bunlarla yakından ilgilenebilir ve tarafını seçebilirsin. Aynı zamanda da partiler, dernekler gibi kalabalıklarla ilgili güzel sonuçlar alabilir ve arzuladığın gibi bir lider olabilirsin.

Yorum yapın